Інститут інформаційних технологій в економіці

II МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «КІБЕРБЕЗПЕКА-ЗАХИСТИ СВІЙ БІЗНЕС»16 Жовтня 2019р.

Викладачі та студенти кафедри комп’ютерної математики та інформаційної безпеки прийняли участь в ДРУГОМУ  МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ «КІБЕРБЕЗПЕКА-ЗАХИСТИ СВІЙ БІЗНЕС»,  який відбувся 16 жовтня 2019 в рамках Місяця кібербезпеки в Україні 2019.

Організатори форуму: Торгово-Промислова Палата України, Комітет з електронних комунікацій ТПП України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, спільно з компанією CIS EVENTS GROUP Ukraine.

Кібербезпека - ключ до цифрової економіки, і сьогодні в  суспільстві існує реальна необхідність концептуального розуміння нової кібербезпекової реальності, наскільки надійною є кібербезпека у державі? Чи захищені ми від кіберзагроз? Які уроки винесли після масштабних кібератак влада та  бізнес, як приватно-державна ініціатива може покращити й прискорити формування безпечного кіберпростору країни.

В роботі Форуму взяли участь лідери захисту Українського кіберпростору, представники приватного сектору та громадянського суспільства, відомі міжнародні експерти, представники органів центральної та місцевої державної влади.

Учасники обговорили ключові теми кібербезпеки: у політиці, технологіях, освіті і просвіті, обміняються досвідом і дієвої інформацією для більш ефективної взаємодії бізнес-влада щодо створення Національної екосистеми кібербезпеки, як однією з основних складових  цифрового перетворення держави, економіки та бізнесу, успішного розвитку країни, напрацюють пропозиції і рекомендації для Президента України, уряду та парламенту держави.

Під час роботи Форуму працювала Перша Національна виставка потенціалу України в сфері кібербезпеки «КІБЕРБЕЗПЕКА 2019», яка стала унікальним майданчиком для бізнес-промоцій та налагодження ділових контактів.