Інститут інформаційних технологій в економіці

Запрошуємо абітурієнтів15 Серпня 2022р.

Шановні абітурієнти!

В умовах війни спостерігається підвищення попиту на фахівців спеціальністі 124 «Системний аналіз», хоча кваліфіковані аналітики потрібні завжди в будь-який час та в будь-якій галузі: особливо це стосується банківського та інвестиційного секторів, фінансових корпорацій, паливно-енергетичних комплексів, оборонних відомств, компаній-інтеграторів, що займаються повним циклом автоматизації та модернізації процесів компаній-замовників.

Зараз навантаження в ІТ-фахівців (у тому числі, представниках кибербезпеки і системного аналізу) стало значно більшим. Причина — з’явилися соціальні проєкти, прогнозування дій, стартапи, де все вирішує швидкість виконання роботи, і тому треба працювати нон-стопом майже 24 години на добу. Професія «Системний аналітик» залишатиметься завжди актуальною, багато міжнародних роботодавців разом з українськими фахівцями вже зараз готують проекти FAST RECOVERY — проекти по відновленню критично важливоі інфрастуктури України. І запрошують до роботи саме українських фахівців.

Попри воєнний стан, мобілізацію, вимушену релокацію бізнесів та команд, IT-галузь України в I кварталі 2022 року забезпечила рекордні $2 млрд експортних надходжень — на 28% більше, ніж минулого року ($1,44 млрд). За підсумками двох кварталів 2022 року це вже понад 3 млрд. Водночас 73% ІТ-спеціалістів зазначили, що їхні доходи не змінилися (58%) або навіть зросли (11%) попри війну.

Якщо ми хочемо бути незалежними, якщо хочемо тримати державу в наших кордонах, щоб навіть ніхто й не думав про агресію проти України, то її технологічно передовий, науково-інтенсивний розвиток має стати одним з головних соціальних пріоритетів сьогодення.

В КНЕУ унікальна освітня програма підготовки фахівців з СИСТЕМНОГО АНАЛІЗУ та КІБЕРБЕЗПЕКИ, гарний колектив викладачів. Запрошуємо молодих патріотів для аналітичної роботи, будемо разом відстоювати суверенітет України на ІТ- фронті.