Викладачі кафедри проводитимуть заняття на курсах підвищення кваліфікації «Дистанційні технології в освітньому просторі Університету»29 Вересня 2017р.

Викладачі кафедри інформатики та системології Красюк Юлія Миколаївна та Супрунюк Галина Михайлівна запрошують на заняття слухачів чергового набору курсів підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників «Дистанційні технології в освітньому просторі Університету», які розпочнуть роботу 9 жовтня 2017 року на базі Інституту дистанційних технологій навчання КНЕУ та Інституту підвищення кваліфікації КНЕУ. Галина Михайлівна поділиться досвідом IT-підготовки навчального матеріалу до завантаження у дистанційний курс з урахуванням особливостей електронного навчання. Юлія Миколаївна допоможе зробити перші кроки у системі управління навчальним контентом Moodle. В результаті слухачі курсів зможуть розробити частину дистанційного курсу для своєї дисципліни та почати його впровадження у навчальний процес.

Науковий керівник курсів - Сільченко Марина Валеріївна.

Викладачі, зараховані на курси, незабаром отримають електронного листа із розкладом занять. За інформацією щодо наступного набору на курси звертайтесь в кімн.151, 1 корпус.