Інститут інформаційних технологій в економіці

Продовжується прийом слухачів на курси підвищення кваліфікації «ІТ-ПЛАТФОРМА ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧА»30 Січня 2020р.

Курси підвищення кваліфікації  «ІТ-платформа освітньої діяльності викладача» розпочали свою роботу в новому 2020 році.

Започатковані в минулому навчальному році, курси підвищення кваліфікації  «ІТ-платформа освітньої діяльності викладача» викликали зацікавленість у викладачів та співробітників КНЕУ, бажаючих підвищити свій професійний рівень, оволодіти інформаційними технологіями. Заняття проводять викладачі кафедри інформатики та системології під керівництвом к.е.н., доц., завідувача кафедриінформатики та системології М.В.Сільченко.

Протягом занять, слухачі курсів виконують завдання кейсів засобами MS Word та MS Excel, вчаться створювати сучасні презентації засобами PowerPoint, працювати з документами в хмарі Google. Крім стандартних навичок роботи з офісними додатками слухачі отримують лайфхаки від тренерів, діляться своїм досвідом вирішення задач.

Більше інформації про курси підвищення кваліфікації  «ІТ-платформа освітньої діяльності викладача» за посиланням: https://fisit.kneu.edu.ua/ua/depts9/k_informatyky/IT-platform/