Зустріч здобувачів з представниками IT-компанії28 Грудня 2021р.

24.12.2021 р. професором кафедри ІСЕ Ситник Н.В. була організована зустріч студентів 3 курсу спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» з представниками ІТ-компанії Metinvest Digital, яку представляли:

Олена Павленко розповіла студентам про тенденції зближення українського бізнесу та ІТ-сфери, проілюструвала основні тренди та  напрями цих процесів, звернула увагу на необхідні знання та вимоги до майбутніх фахівців  з комп’ютерних наук, зробивши акцент на знаннях з реляційних та нереляційних баз даних. На думку пані Олени, базові знання з реляційних та нереляційних баз даних є необхідними для ІТ спеціалістів так само, як для сучасного суспільства – уміння читати та писати.

Маргарита Бобик представила інформацію щодо можливостей участі студентів університету в програмах практики та стажування  різних підрозділів Metinvest Digital. Зокрема, студентам надається  можливість проходження практики на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях, а також – навчання в інтернатурі (стажування студентів в групах чи за індивідуальною програмою).  Термін стажування в інтернатурі компанії становить 3-6 місяців, в залежності від навчальної траєкторії інтерніста. На період проходження інтернатури студент працює з ментором, оформляється на роботу в компанію й отримує відповідну заробітну плату. Після завершення такого навчання, студенту може бути запропонована робота на постійній основі. Напрями та  програми інтернатури різноманітні: розробка бізнес-додатків, тестування програмного забезпечення, бізнес-аналітика та інші. При зарахуванні до інтернатури студенти проходять співбесіду, на якій звертають увагу на теоретичні знання та такі особистісні характеристики, як: креативність, орієнтація на результат, гнучкість, адаптивність до нових знань.