Екскурсія в ІТ-компанію SoftServe28 Лютого 2023р.

28 лютого, в рамках партнерського співробітництва, кафедрою інформаційних систем в економіці було організовано екскурсію в одну з провідних ІТ-компаній на ринку України SoftServe. У 2023 році, за версією центру талантів STUD-POINT, компанія SoftServe увійшла у рейтинг ТОП 25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років.

До екскурсії долучилися викладачі кафедри, здобувачі вищої освіти Інституту інформаційних технологій в економіці та фахової передвищої освіти Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

Відвідувачі погрузились у дружню атмосферу сучасного офісі, познайомились із принципами організації роботи ІТ-компанії, що дотримується корпоративної соціальної відповідальності перед працівниками і клієнтами, побачили робочі офіси та зони вільного дозвілля. Учасники екскурсії ознайомилися з ключовими бізнес-процесами компанії, можливістю бронювання залів та індивідуальних кабінок для переговорів та роботи над проєктами. Значну увагу компанія приділяє організації відпочинку працівників. Саме для цього в офісі компанії організовані зони відпочинку, харчування, дозвілля, спорту.

Представники SoftServe розповіли про можливості освітні івенти, події, програми стажування та кар’єрного зростання, доступні здобувачам освіти, молодим фахівцям, а також – про можливості підвищення кваліфікації для викладачів технічного напряму.