Про проведення Ювілейного X-го інститутського Круглого столу19 Грудня 2022р.

16 грудня 2022 року на кафедрі ІСЕ ННІ «Інститут інформаційних технологій в економіці» КНЕУ ім. В. Гетьмана було проведено ювілейний X-й Інститутський Круглий стіл «Інтелектуальні інформаційні технології і системи. Методи і моделі нелінійної динаміки в економіці (проблеми, стан та перспективи)».

Організатором та керівником-модератором круглого столу традиційно виступив проф., д.т.н., д.е.н. С.К. Рамазанов.

Захід проходив у тісному колі науково-педагогічних працівників кафедри ІСЕ, здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня освіти та запрошених гостей в онлайн форматі, з використанням комунікаційної платформи Zoom.

Відкриття круглого столу ознаменувалось вітальним словом директора ННІ «Інститут інформаційних технологій в економіці» С.С. Ващаєва та в.о. завідувача кафедри ІСЕ Б.О. Тішкова.

Старша викладачка кафедри ІСЕ Сарибога Г.В. виступила з доповіддю на тему «Інжинірингова лабораторія Noosphere Engineering School», в якій розповіла про досвід, можливості та перспективи співпраці ЗВО й відомої мережі інноваційних лабораторій для створення високотехнологічних проєктів та стартапів.

Здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня освіти КНЕУ ім. В. Гетьмана Я.В. Рибалко та Р.К. Синицький виступили з доповідями, за результатами їх наукових досліджень (науковий керівник – к.е.н, доцент Б.О. Тішков). Зокрема, Я.В. Рибалко розповів про досвід розробки на базі університетського веб-сайту КНЕУ системи обліку результатів наукової діяльності науково-педагогічних працівників університету, описав систему форм й пріоритети їх використання в структурі веб-порталу ЗВО.  Здобувач Р.К. Синицький звернув увагу присутніх на наявні проблеми кібербезпеки, актуальних у теперішній час; охарактеризував проблематику забезпечення безпеки персональних даних у сфері автомобілебудування.

Професоркою кафедри ІСЕ О.П. Мозгаллі було представлена доповідь, присвячена огляду основних трендів цифровізації освіти в порівняльному аспекті (Україна та країни ЄС).

Здобувачка другого (магістерського) рівня освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка М.Є. Степаненко виступила з доповіддю на актуальну тему «Формування інтернет-залежності у дітей та молоді та її вплив на життєву перспективу».

Організатори заходу щиро вдячні усім доповідачам та гостям ювілейного X-й Інститутського Круглого стола, які у такий непростий для нашої держави період знайшли можливість та час виступити й прийняти участь у жвавому обговоренні актуальних та важливих проблем.