Про результати проведення ІІ семінару державного наукового проєкту05 Червня 2020р.

За участю професора кафедри інформаційних систем в економіці, гаранта освітньо-професійної програми «Системи штучного інтелекту» С.К. Рамазанова 4 червня 2020 року відбувся в онлайн-режимі другий семінар державного наукового проєкту "Створення стратегії розвитку штучного інтелекту в Україні".

У семінарі взяли участь виконавці та колектив експертів, що мають досвід у створенні штучного інтелекту, які працюють у ЗВО України, НАН України та комерційних структурах.

Проєкт стартував на початку 2020 року. Він передбачає:

• визначення застосованої в проєкті термінології, зокрема терміну «Штучний інтелект»;
  • визначення нового конкурентоздатного продукту на світовому ринку у напрямку «Штучний інтелект»;
  • визначення наукового й професорсько-викладацького складу із українських університетів і науково-дослідних інститутів в Україні;
  • аналіз результатів попередніх наукових досліджень світової науки;
  • відродження впевненості вчених у можливості створення в Україні машин нової генерації зі штучним інтелектом;
  • визначення необхідного фінансового забезпечення;
  • аналіз географічного розташування науковців;
  • визначення конкретної сфери впровадження результатів проведених наукових досліджень.