Інститут інформаційних технологій в економіці

Про підсумки роботи V-ого ювілейного Інститутського Круглого столу08 Грудня 2018р.

7 грудня 2018 року за ініціативи колективу кафедри інформаційних систем в економіці відбувся V-й ювілейний Інститутський Круглий стіл: «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І СИСТЕМИ НА ОСНОВІ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ, ШТУЧНИХ НЕЙРОННИХ МЕРЕЖ, ЕВОЛЮЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ І МЕТОДІВ НЕЛІНІЙНОЇ ДИНАМІКИ В ЕКОНОМІЦІ (проблеми, стан та перспективи)».

Головною ціллю, за словами засновника і постійного модератора зазначеного заходу, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, д.е.н., д.т.н. Рамазанова С.К., є те, що саме круглі столи повинні стати інститутською платформою для обговорень і дискусій із важливих наукових, навчально-методичних і освітніх проблем. У своєму виступі професор Рамазанов С.К. зосередив увагу на важливих проблемах сьогодення і окреслив подальші перспективи розвитку кібернетики, синергетики та цифрової економіки.

Роботу наукового осередку розпочато з виступу аспіранта кафедри інформаційних систем в економіці  Остаповича Т.В. на тему «Використання voip-телефонії в банківських системах».

Аспірантом кафедри Мехедом Б.В. було підготовлено презентацію на тему "Розроблення системи навчання автономної транспортної платформи".

Із підвищеною зацікавленістю слухали здобувача кафедри Мельникова Віктора  за темою «Мультиагентна система підтримки прийняття рішень в процесі управління інноваційними кластерами».

За напрямом дисертаційної роботи прозвучала доповідь аспіранта кафедри Кустаровського О.Д. на тему «Методика ефективного застосування data mining в логістичній інформаційній системі в кризових умовах».

Змістовним та надзвичайно актуальним був виступ Рибалка Я. В. На прикладі власного досвіду начальник відділу підтримки WEB-ресурсів КНЕУ показав  доцільність розроблення та експлуатації інформаційної системи навчальних курсів із WEB-програмування.

Завідувач кафедри інформаційних систем в економіці д.е.н., професор Степаненко О.П. підвела підсумки засідання круглого столу, подякувала учасникам за гарні і змістовні виступи та висловила побажання гарного відпочинку, подальших наукових успіхів, результати яких можна буде обговорювати у роботі чергового круглого столу, що відбудеться весною  2019 року.