IV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Сучасні інформаційні технології та системи в управлінні»24 Квітня 2023р.

20 – 21 квітня 2023 р. на базі кафедри інформаційних систем в економіці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана пройшла IV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Сучасні інформаційні технології та системи в управлінні», яка в цьому році, враховуючи умови воєнного стану, проходила онлайн.

До участі у заході долучилися науковці з Польщі, Німеччини, США та України. Загальна кількість учасників конференції становила 125 осіб, у тому числі представники 25 закладів освіти, представники ІТ-компаній та бізнесу (13 доповідачів). В роботі конференції взяти участь: 2 доктори наук й 11 кандидатів наук з України, 10 науковців з інших країн світу; здобувачі освіти (третього (науково-дослідного) рівня – 18 осіб, другого (магістерського) – 38 осіб, першого (бакалаврського) – 33 особи).

20 квітня, в рамках роботи конференції, у форматі Zoom-конференції відбулося пленарне засідання. Учасників та гостей конференції привітали:

• проректор з наукової роботи КНЕУ імені Вадима Гетьмана, д.е.н., професор  Антонюк Л.Л.;
  • директор Навчально-наукового Інституту інформаційних технологій в економіці КНЕУ імені Вадима Гетьмана,  к.е.н., доцент Ващаєв С.С.;
  • голова програмного комітету конференції, д.т.н., д.е.н., професор, заслужений діяч науки та техніки України, професор кафедри інформаційних систем в економіці КНЕУ імені Вадима Гетьмана Рамазанов С.К.

З науковими доповідями виступили науковці з України, Німеччини й представники ІТ-бізнесу.

20-21 квітня проводились секційні засідання на 4 платформах:

• Інформаційні технології і системи в економіці, техніці, виробництві та екології;
  • Системи і технології штучного інтелекту. Робототехніка. Гнучкі системи;
  • Математичні методи та моделі в економіці;
  • Цифрова економіка. Індустрія 4.0. SMART – фабрика. Інтегровані виробничі системи.

За результатами роботи пленарного і секційних засідань був випущений збірник матеріалів конференції, з яким можна ознайомитися тут (збірник).

З програмою конференції можна ознайомитись тут (програма).
Збірник матеріалів конференції представлений тут (матеріали конференції).