84-а наукова студентська конференція «ІННОВАЦІЙНИЙ РЕСУРС СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»01 Червня 2017р.

19 травня на базі кафедри інформаційного менеджменту відбувся заключний етап роботи платформи "Інформаційний менеджмент" 84-ї наукової студентської конференції "Інноваційний ресурс соціально-економічного розвитку України". Відповідно запропонованої платформи до участі у конференції подано 24 заявки від студентів Навчально-наукового інституту "Інститут інформаційних технологій в економіці". В рамках роботи платформи було представлено 15 доповідей студентів:

Доповіді відзначались актуальністю тем, науковою новизною, обґрунтованістю та ораторською майстерністю студентів та  були доповнені презентаціями високої якості.

За результатами оцінювання студентів та викладачів переможцями визнано:

I місце

ХОМЕНКО А.В.студентка 5 курсу спеціалізація «Економічна кібернетика», магістерська програма «Інформаційний менеджмент», група 501 за доповідь «ІТ-аутсорсинг і перспективи його розвитку»

IІ місце

КАПИЛОВА В. В. студентка 5 курсу спеціалізація «Економічна кібернетика», магістерська програма «Інформаційний менеджмент», група 501 за доповідь "ІТ-стратегія як засіб підвищення конкурентоспроможності підприємства"

БИЛИМА Ю.О. студентка 5 курсу спеціалізація «Економічна кібернетика», магістерська програма «Інформаційний менеджмент», група 501  за доповідь «Організація роботи служби Service Desk»

IIмісце

ЧЕРНИШОВА В. В. студентка 5 курсу спеціалізація «Економічна кібернетика», магістерська програма «Інформаційний менеджмент», група 501  за доповідь «Здійснення моніторингу виконання ІТ-процесів»