Genesis Welcome day for KNEU26 Жовтня 2023р.

26 жовтня 2023 року студенти 1-го курсу спеціальностей 125 "КІбербезпека та захист інформації" та 124 "Системний аналіз відвідали захід Genesis Welcome day for KNEU

Genesis — це українська кофаундингова ІТ-компанія та один з найбільших паблішерів неігрових застосунків. Разом з найкращими підприємцями Центральної та Східної Європи вона створює та розвиває глобальні технологічні бізнеси. Від 2018 року компанія активно розвиває освітні проєкти — як для українців, так і міжнародної спільноти. У 2023 році Genesis посіла перше місце у рейтингу найкращих роботодавців воєнного часу за версією журналу Forbes.

Cтуденти мали можливість поспілкуватися з:

• Артемом Копанєвим – СОО Genesis, випускником КНЕУ;
  • Богданом Говоруном – Founder Genesis Accelerator, випускником КНЕУ;
  • Олександрою Тиркаловою – University Partnerships Lead, Genesis;
  • Командою Genesis Education, яка розказала про можливості навчання та взаємодії з їх компанією.