Серія онлайн-заходів для студентів ІТ-напрямку KNEU HACK-CON03 Грудня 2022р.

Друзі, всім вітання, маємо бажання провести серію онлайн-заходів для студентів ІТ-напрямку! KNEU HACK-CON

ЩО ЦЕ:  можливість для студентів поділитись досвідом у сфері кібербезпеки, хакінгу, баг-хантінгу та подібного, як в теоретичній так і в практичній частинах. Для студентів  ми плануємо зробити доступні «секції» в яких надаються можливості для перевірки своїх навичок на практиці (CTF, Mayhem, тощо)

А ще дамо можливість прослухати майстер-класи від справжніх профі.

ДЛЯ КОГО: Захід буде цікавим для  ІТ-спеціалістів, які вже реалізувалися, розвивають себе або ж лише починають цікавитися сферою кібербезпеки.

Зараз ми формуємо наповнення  KNEU HACK-CON, тож  аби захід вийшов цікавим і корисним хочемо зібрати інформацію, наскільки вам, нашим студентам, потрібна така активність

Тож просимо відповісти на декілька запитань: