Проєктна група

stanislav.ustenko@kneu.edu.ua

Сфера професійних інтересів:

• інформаційні управляючі системи;
  • моделювання наукомістких виробничих систем;
  • проєктування інтелектуальних виробничих систем;
  • проблеми та перспективи проєктування та впровадження інтелектуальних інформаційних систем та технологій в аналізі, плануванні, обліку та контролінгу.

Досвід:

Закінчив «Київський інститут інженерів цивільної авіації» («Національний авіаційний університет») у 1972 р. Кандидат технічних наук з 1984 р., дисертацію захистив у 1984 р. на спеціалізованій раді Інституту кібернетики НАН України за спеціальністю 05.13.13 – Організація структур та обчислювальних процесів в ЕОМ, комплексах та системах. Вчене звання старшого наукового співробітника отримав у 1987 р. за спеціальністю «Обчислювальні машини, комплекси і мережі». Доктор економічних наук, дисертацію захистив у 2008 р. на спеціалізованій вченій раді Д26.006.06 при Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю 08.00.11 – Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці. Має звання професора з квітня 2011 р. Виконував обов'язки завідувача кафедри ІСЕ.

Має більше 50 опублікованих наукових та навчально-методичних праць, серед яких монографії, підручники, практикуми, навчальні посібники.

Члени проєктної групи

Рамазанов Султан Курбанович

доктор технічних наук, доктор економічних наук, професор, професор кафедри інформаційних систем в економіці

sultan.ramazanov@kneu.edu.ua