Проєктна група

Іванченко Геннадій Федорович

кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри інформаційних систем в економіці

Сфера професійних інтересів:

• прикладні системи штучного інтелекту;
  • теорія розпізнавання образів;
  • еволюційне моделювання.

Досвід:

Базова спеціальність “Автоматизація та комплексна механізація хіміко-технологічних процесів”, з 1972р. − “Інженер електромеханік по автоматизації”, 1978р. кандидат технічних наук, спеціальність 05.13.07   “Автоматизація процесів керування”, у 1978р. отримано спеціальність“Обчислювальна техніка”, у 1983р. спеціальність − “Обчислювальна математика”. З 1990 р. доцент кафедри інформаційних систем в економіці. Працював на посадах начальника навчального відділу, завідувача кафедри, декана факультету.

Має близько 30 опублікованих наукових та навчально-методичних праць, серед яких монографії, підручники, практикуми, навчальні посібники.

Члени проєктної групи

Галузинський Геогрій Петрович

кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри інформаційних систем в економіці

Данильченко Тетяна Валеріївна