Всеукраїнська студентська олімпіада з інформатики21 Лютого 2019р.

21 лютого 2019 року був проведений
І етап Всеукраїнської студентської олімпіади
з навчальної дисципліни «Інформатика»

(за напрямком «Економічні та гуманітарні науки»).

В олімпіаді прийняли участь студенти Інституту інформаційних технологій в економіці, факультету фінансів, факультету економіки та управління, факультету міжнародної економіки і менеджменту, факультету управління персоналом, соціології та психології.

За результатами перевірки завдань переможцями олімпіади визнані:

І-е місце — Тихоновський Данило Юрійович, студент групи МБ-101
(1 група, 1 курс, «Міжнародний бізнес») факультету міжнародної економіки i менеджменту.

ІІ-е місце — Сіраков Віталій Вадимович, студент групи МБ-102
(2 група, 1 курс, «Міжнародний бізнес») факультету фінансів та
Сочинський Данило Сергійович, студент групи ІЕ-102
(2 група, 1 курс, «Економічна кібернетика») Навчально-наукового інституту «Iнститут iнформацiйних технологiй в економiцi».

ІІІ-є місце — Васильєва Катерина Сергіївна, студентка групи ІЕ-101

Дякуємо всiм учасникам олiмпiади!

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика»(за напрямком Економічні та гуманітарні науки) для студентів закладів вищої освіти України відбудеться 17—19 квітня 2019 р на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ».
Бажаємо перемоги нашим студентам!