Всеукраїнська студентська олімпіада з інформатики18 Лютого 2020р.

18 лютого 2020 року був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатики» (за напрямком «Економічні та гуманітарні науки»).

В олімпіаді прийняли участь 22 студенти Інституту інформаційних технологій в економіці, факультету фінансів, факультету економіки та управління.

Перед початком олімпіади студенти та викладачі зібралися для знайомства на каву-брейк. Викладачі кафедри інформатики та системології к.пед.н., доц. Красюк Ю.М., к.е.н., доц. Кучерява Т.О., ст.викл. Ляпіна І.Ю., ст. викл. Супрунюк Г.М., що забезпечували проведення олімпіади ознайомили студентів з основними вимогами до виконання завдань. Олімпіада пройшла в діловій атмосфері професіоналізму.

Дякуємо всiм учасникам олiмпiади!

Результати олімпіади

І-е місце — Ткачук Віталій Володимирович, студент групи ІЕ-101
(1 група, 1 курс, «Економічна кібернетика») Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці»

ІІ-е місце — Степаненко Юлія Олександрівна, студентка групи ІЕ-101