Результати 88-ї наукової студентської конференції «Інноваційні ідеї та креативні проєкти в цифровій екосистемі» платформа «Інформаційні технології: сучасний стан та перспективи розвитку в контексті подолання наслідків світової пандемії COVID19»17 Травня 2021р.

17 травня 2021 року в рамках 88-ї щорічної студентської наукової конференції КНЕУ «ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ ТА КРЕАТИВНІ ПРОЄКТИ В ЦИФРОВІЙ ЕКОСИСТЕМІ» в онлайновому форматі відбулась робота платформи: «Інформаційні технології: сучасний стан та перспективи розвитку в контексті подолання наслідків світової пандемії COVID19», що було організовано кафедрою інформатики та системології.

В роботі платформи взяли участь 19 студентів 1-го -3-го курсів факультетів міжнародної економіки і менеджменту, юридичного інституту, інституту інформаційних технологій в економіці. В підготовці до участі студентів в конференції взяли участь викладачі кафедри: Сільченко М.В., Супрунюк Г.М., Петренко Л.М., Рзаєв Д.О., Дербенцев В.Д., Ніколенко Л.А., Грабарєв А.В.

За результатами оцінювання зроблених студентами презентацій та їх виступів було визначено переможців та відмічено кращі доповіді:

1-ше місце: Хлопчик Валерія, 1 курс, ФМЕіМ, тема доповіді: «The Internet of Bodies: life in the era of new technologies» (наук. керівник Сільченко М.В.)

2-ге місце: Кельман Андріанна, Жданов Максим, 1 курс, ФМЕіМ, тема доповіді: «AR+VR vs COVID-R як формула успішної освіти в сучасних умовах» (наук. керівник Сільченко М.В.)

3-тє місце: Шафірова Алсу, Скоморовська Анастасія, 1 курс, ФМЕіМ, тема доповіді: «Як Microsoft Office змінився протягом пандемії CОVID-19» (наук. керівник Ніколенко Л.А.)

4-те місце: Медніков Констянтин, Салата Тимофій, 1 курс, ФМЕіМ, тема доповіді: «Перспективи розвитку сфери ігрової індустрії під впливом CОVID-19» (наук. керівник Ніколенко Л.А.)

5-те місце: Бурангулова Влада, 1 курс, ФМЕіМ, тема доповіді: «Інформаційні революції» (наук. керівник Петренко Л.М.)

Також було відзначено кращі доповіді в окремих номінаціях:

Краща презентація: Тарасова Анна, 1 курс, ФУПСтаП, тема доповіді: «Сучасні інформаційні технології у діяльності психолога» (наук. керівник Супрунюк Г.М.)

Ораторське мистецтво: Яницька Камілла, 1 курс, ЮІ, тема доповіді: «Використання інформаційних технологій в освітньому просторі» (наук. керівник Рзаєв Д.О.)

Краща комунікація: Войченко Володимир, 3 курс, ІІТЕ, тема доповіді: «Розвиток EDTECH  технологій для подолання наслідків пандемії COVID19»  (наук. керівник Дербенцев В.Д.)