Synergy 201914 Грудня 2019р.

Synergy. IT Business & IT Education – платформа, де народжуються круті колаборації між IT-компаніями та навчальними закладами. Вже шостий рік поспіль IT Ukraine збирає разом представників IT-бізнесу, освіти та влади, щоб обговорити шляхи трансформації освітньої системи в Україні. Цьогоріч серед понад 350 учасників конференції викладачі КНЕУ, в тому числі і кафедри інформатики та системології.
Мета заходу – сприяти розвитку нового формату підготовки спеціалістів, які будуть відповідати потребам IT-ринку та стануть драйвером креативної економіки України.

ОСНОВНІ ТЕМИ ПЛАТФОРМИ:
Партнерство заради сталого розвитку;
Якість освіти та розвитку регіональних та місцевих екосистем;
Чи готові ми до майбутнього? Як покращити якість середньої та вищої освіти і відповідати цифровій ері економіки;
Цифрова ера. Нові формати навчання;
Як пристосувати нове покоління до майбутнього;
Корпоративна освіта. Найкращі практики та тренди;
Розвиток підприємницької культури та креативності.

Цей сучасний захід представив багато форматів для спілкування та обміну думками. В рамках Synergy на учасників чекали реальні кейси колаборації провідних IT-компаній та вишів, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, ресепшн стартапів і освітніх проектів та, звичайно, нетворкінг в неформальній атмосфері.