Воркшоп по візуалізації даних у PowerPoint04 Грудня 2019р.

4-го грудня в освітньому простірі "UGEN"  відбувся воркшоп по візуалізації даних у PowerPoint.
Анна Колесніченко, консультант зі стратегії та операційної ефективності в PwC, поділитися знаннями, здобутими за 4 роки досвіду в консалтингу. Протягом воркшопу студенти дізналися як побудувати логіку презентації. На прикладах консультант PwC показала як краще робити, щоб уникати помилок у візуалізації та розібрала кейси з типовими помилками в презентаціях.

Викладачі кафедри інформатики та системології доц. Кучерява Т.О.,
ст. викл. Супрунюк Г,М., асист. Кисіль Т.М. приняли учать у воркшопі та залучили до цього заходу студентів першого та другого курсу Факультету фінансів гр.ФС-101, ФК-201 та Факультету управління персоналом, соціології та психології гр.УМ-102.
Тема воркшопу зацікавила майбутніх фахівців, що знайомляться з візуалізацією даних в рамках навчальних дисциплін Прикладна інформатика, Мистецтво презентації, Візуалізація даних.