Захист кваліфікаційних магістерських робіт18 Травня 2021р.

18 травня 2021 року на кафедрі комп’ютерної математики та інформаційної безпеки відбувся захист квалифікаційних магістерських дипломних робіт здобувачів спеціальності «Системний аналіз».

Всі роботи захищено успішно. Вітаємо наших нових магістрів Системного аналізу!

Голова комісії: к.е.н., доцент Ващаєв Сергій Сергійович, директор Навчально-наукового інституту "Інститут інформаційних технологій в економіці" Київського національного економічного університетуімені Вадима Гетьмана".

Члени комісії: зав. кафедрою комп’ютерної математики та інформаційної безпеки, д.ф.-м.н., професор Джалладова І.А., , д.е.н., доцент Камінськой О.Є., к.ф.-м.н., доцент Мамонова Г.В., к.е.н., доцент Корзаченко О.В., секретар ЕК Сухарєва Н.М. Наукові керівники:  к.е.н., професор Бєгун А.В.

Зовнішній експерт: д.ф.-м.н., професор кафедри моделювання складних систем факультету кібернетики КНУ ім.Т.Г.Шевченка Хусаїнов Д.Я.

Здобувачі: Поліїт Дмитро Григорович, Підрядська Ганна Володимирівна, М'якченко Микита Сергійович,  Лівандовська Лілія Андріївна, Філатова Ангеліна Русланівна, Соловйов Олексій Андрійович, Дещинський Андрій Анатолійович

На онлайн-засіданні відбувалась постійна фотофіксація процесу захисту: