Cтажування в Міжнародному дослідному центрі нейроінтелекту Токійського університету (Японія).08 Січня 2023р.

Доцент кафедри, кандидат фізико-математичних наук Мамонова Ганна Валеріївна з серпня 2022 по квітень проходить стажування Міжнародному дослідному центрі нейроінтелекту Токійського університету (Японія). Стажування проводиться у рамках «Програми екстреної допомоги для науковців та студентів, які знаходяться в групі ризику після вторгнення Росії в Україну».

В програмі стажування:

• проведення науково-методичних семінарів з метааналізу та математичної статистики для персоналу дитячої лабораторії Міжнародного дослідного центру нейроінтелекту Токійського університету (IRCN Babylab);
  • проведеня науково-дослідного експерименту про ефективність вивчення математики за допомогою sequential art.