Навчально – методична конференція «Викладання математичних дисциплін у вузах економічного профілю»22 Листопада 2011р.

23.09.11 – 25.09.11 р. -  Кафедра вищої математики ФІСІТ сумісно з кафедрою вищої математики  Севастопольського інституту банківської справи Української академії банківської справи Національного банку України організувала навчально – методичну конференцію  «Викладання математичних дисциплін у вузах економічного профілю»

У складі організаційного комітету,  завідуюча кафедрою - професор Джалладова І. А. провела значну роботу в підготовці конференції.

На конференції виступила асистент кафедри вищої математики Бабинюк О. І. з доповіддю «Новітні технології у викладанні математичних дисциплін», яка гідно представила факультет інформаційних технологій КНЕУ в цілому і кафедру зокрема. Ключовим моментом доповіді стало викладення тез про використання у навчальному процесі нового напрямку в сучасній математичній науці «Комп’ютерної  математики». Ця ідеологія активно підтримується і розповсюджується в наукових роботах професора Джалладової І.А., а також підтримується не тільки деканом, а й самими студентами факультету. Застосування «Комп’ютерної  математики» значно розширюють можливості майбутніх фахівців – економістів, і ІТ - фахівців. Основним напрямком нової концепції є те, що при вивченні дисциплін математичного циклу пропонується акцентувати увагу не тільки на формування алгоритмічного мислення, але й методів індуктивного мислення, що однозначно призводить до засвоєння технологій комп’ютерної математики.

У секретаріаті конференції активно працювала лаборант кафедри вищої математики Калганова В. І.

Фото 1. Севастопольський інститут банківський справи

Фото 2. Тераса для відпочинку студентів та викладачів