Міжнародна наукова конференція13 Грудня 2021р.

10-11 грудня 2021 р. за участі кафедри комп'ютерної математики та інформаційної безпеки КНЕУ ім. В.Гетьмана в Мінгечаурському державному університеті (Азербайджан) відбулася Міжнародна наукова конференція "Стратегія сталого розвитку: глобальні тенденції, національний досвід та нові цілі".

Понад 260 представників провідних закладів вищої освіти Азербайджану, України, Литви, Туреччини, Киргизії, Китаю долучилися до заходу.

Ректор Київського національного економічного університету Дмитро Лук'яненко - виступив з вітальним словом, представники Університету, зокрема:
  • д.ф.-м.н., професор, завідуюча кафедрою комп'ютерної математики та інформаційної безпеки Джалладова І.А.;

• д.е.н., доцент кафедри комп'ютерної математики та інформаційної безпеки Камінський О.Є.

виступили з доповідями на секціях конференції.

Програма конференції

Дякуємо нашим азербайджанським партнерам за цікаву співпрацю!