Brno International Week 2021 (BIW 2021)18 Жовтня 2021р.

Кафедра комп'ютерної математики та інформаційної безпеки взяла участь в Brno International Week 2021 (BIW 2021)  Чешського технічного університету в м. БРНО. Студентами спеціальностей "Кібербезпека" та "Системний аналіз", під керівництвом завідуючою кафедри, професора Джалладової І.А. було підготовлено презентацію Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана,  Навчально-наукового інституту "Інститут інформаційних технологій в економіці", спеціальностей "Кібербезпека" та "Системний аналіз" для міжнародної спільноти викладачів та науковців.

Головна мета Brno International Week 2021 - забезпечити взаємну співпрацю в педагогічній та науковій галузі та дати можливість студентам отримати нові погляди на свої спеціальності. Додаткова мета - зібрати представників окремих університетів для налагодження співпраці у міжнародних проектах та галузі викладання. У центрі уваги BIW 2021 - глобальні проблеми бізнесу, менеджменту, цифровізації, системної інженерії та інформатики.