Зі скорботою повідомляємо, що 5 лютого на 81-му році пійшла з життя відомий вчений-математик, визнаний в Україні та за її межами, талановитий педагог, безмежно віддана науці05 Лютого 2022р.

Барковська Ніна Володимирівна

кандидат фiзико-математичних наук, доцент

Народилась Ніна Володимирівна в 1940 році, закінчила механіко – математичний факультет Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка в 1962 році, навчалась в аспірантурі при кафедрі диференціальних рівнянь КДУ з 1962 р по 1965 рік. Після закінчення аспірантури з вересня 1965 року працювала на кафедрі вищої математики КУНГа (зараз КНЕУ ім.. Вадима Гетьмана) спочатку асистентом, потім старшим викладачем, а з 1972 року – доцентом. В травні 1968 року захистила в Інституті математики АН УРСР кандидатську дисертацію «Исследование роста решений нелинейных дифференциальных уравнений с запаздываниями аргументов», мала більше 50 наукових та навчально – методичних публікацій. Під час роботи на кафедрі Барковська Н.В. зарекомендувала себе як висококваліфікований математик, викладач, вихователь студентів та відповідальний працівник. За високі досягнення у навчальній, науковій, методичній і виховній роботі доценту Барковській Ніні Володимирівні було присвоєне звання «Заслужений працівник КНЕУ».

Щиро сумуємо та поділяємо біль непоправної втрати,

Вічна  пам'ять…