Захист бакалаврських кваліфікаційних робіт спеціальності 125 Кібербезпека19 Червня 2021р.

18-19 червня 2021 року відбулося 4 сесії захисту бакалаврських кваліфікаційних робіт студентів спеціальності "125 Кібербезпека". Усі 25 студентів допущених до захисту, успішно захистили свої роботи!

Інформаційні матеріали студентів:

18.06 - I зміна

Нечаєв Ю.А. -  "Впровадження безпечного корпоративного месенджера в кредитно-фінансовій установі (за матеріалами АТ «Піреус Банк МКБ»)"
Науковий керівник: к.ф.-м.н., доцент кафедри комп'ютерної математики та інформаційної безпеки Нагірна А.М.

Вадис К.А. -  "Засоби і механізми захисту ресурсів та каналів корпоративних мереж"
Науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри комп'ютерної математики та інформаційної безпеки Пархоменко І.І.

Кириленко А.І. -  "Засоби захисту інформаційних ресурсів на мобільних та портативних пристроях на прикладі компанії Укртелеком"
Науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри комп'ютерної математики та інформаційної безпеки Пархоменко І.І.

18.06 - II зміна

Петренко А.І. -  "Сучасні підходи до забезпечення інформаційної безпеки в Інтернеті речей"
Науковий керівник: д.т.н., професор кафедри комп'ютерної математики та інформаційної безпеки Наконечний В.С.

19.06 I - II зміни

Матвійчук А.Ю. -  "Аналіз загроз та способи захисту інформаційних ресурсів на мобільних пристроях"
Науковий керівник: д.т.н., професор кафедри комп'ютерної математики та інформаційної безпеки Толюпа С.В.

Слєпак Д.Є -  "Модернізація магістральних мереж для інтернет-провайдера: перспективи захисту інформації"
Науковий керівник: д.ф.-м.н., доцент кафедри комп'ютерної математики та інформаційної безпеки Мамонова Г.В.