Захист бакалаврських кваліфікаційних робіт спеціальності 124 Системний аналіз15 Червня 2021р.

14-15 червня 2021 року відбулося 4 сесії захисту бакалаврських кваліфікаційних робіт студентів спеціальності "124 Системний аналіз".

Інформаційні матеріали студентів:

14.06 - I зміна

Прізвище ініціали -  "тема"
Науковий керівник: науковий ступінь., вчене звання кафедри комп'ютерної математики та інформаційної безпеки Прізвище Ініціали.

14.06 - II зміна

Мірошник Ю.Ю. -  "Системний аналіз моделі управління кур'єрською поштовою службою"
Науковий керівник: к.е.н., професор кафедри комп'ютерної математики та інформаційної безпеки Бєгун А.В.

15.06 - I зміна

15.06 - II зміна

Череда І.В. -  "Системний аналіз бізнес-процесу управління логістичною діяльністю підприємства"
Науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри комп'ютерної математики та інформаційної безпеки Дем'яненко В.В.