Міжнародна олімпіада з математики серед студентів11 Травня 2021р.

Команда студентів ННІ «Інформаційних систем в економіці»  КНЕУ ім. Вадима Гетьмана взяла участь в Міжнародній олімпіаді з математики для студентів університетів, що відбулась з 3 по 8 травня на базі Міжнародного університету гуманітарних наук та розвитку (Ашхабад, Туркменістан).

Учасники команди:

• Кунєва Катерина (Системний аналіз, 2 курс, група ІА-201),
  • Левченко Денис, Левченко Максим (Комп’ютерні науки, 1 курс, ІН-102),
  • Дубова Аліна (Системний аналіз, 1 курс ІА-101).

Науковий керівник команди – к.ф..м.н., доцент, доцент кафедри КМІБ Мамонова Ганна Валеріївна.

Майже 350 талановитих студентів з Азербайджану, Аргентини, Арменії, Болгарії, Греції  Естонії, Індії, Казахстану, Польщі, Російської Федерації, Туркменістану, Узбекистану та України представляли честь близько 50 університетів. Наша країна  була представлена командами з п’яти  вишів, в числі яких КНУ ім. Тараса Шевченка, Києво-Могилянська академія, НТУ «КПІ», ХНУ ім. Каразіна та  рідний КНЕУ.

Кафедра Комп’ютерної математики та інформаційної безпеки щиро вітає  лідера команди Кунєву Катерину з отриманням Диплому третього ступеню.

Бажаємо талановитим студентам успіхів у навчанні та подальших  наукових звершень!