Інститут інформаційних технологій в економіці

І Міжнародна наукова конференція «Дослідження динаміки процесів випадкової структури і аналіз моделей популяції»28 Лютого 2013р.

Вельмишановні колеги!

Кафедра вищої математики факультету інформаційних систем і технологій Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) з метою об’єднання інтелектуального потенціалу науковців в галузі математики, математичної економіки, методики викладання математики, а також залучення до участі у науковій роботі студентів, сумісно з кафедрою моделювання складних систем факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ) в рамках XVI Міжнародної конференції Моделювання та дослідження стійкості динамічних систем DSMSI – 2013 проводить І Міжнародну наукову конференцію Дослідження динаміки процесів випадкової структури і аналіз моделей популяції, яка буде проходити 29-30 травня 2013 року в КНЕУ.

Для участі у конференції потрібно зареєструватись та подати тези на сайті www.dsmsi.univ.kiev.ua у спеціальній секції, що відповідає назві конференції КНЕУ. І обов’язково продублювати реєстрацію відправивши заявку про участь у конференції на електронну адресу кафедри вищої математики ФІСІТ КНЕУ kvii@kneu.edu.ua. В заявці вказати ПІБ, дату реєстрації і тему доповіді.

Тези доповідей буде надруковано у збірнику тез конференції DSMSI– 2013,а статті учасників конференції (які зареєструвались в секції № 6) будуть надруковані у збірнику наукових праць КНЕУ Моделювання та інформаційні системи в економіці (Збірник наукових праць Моделювання та інформаційні системи в економіці входить до Переліку №6 (Економічні науки, п. 6) наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт та здобуття наукових ступенів доктора і кандидата економічних наук).

По всіх питаннях звертатися в оргкомітет конференції Дослідження динаміки процесів випадкової структури і аналіз моделей популяції за адресою Київ, Львівська пл.14., каб. 214(215), за телефоном 581-16-21 або відправляти питання письмово на електронну адресу: kvii@kneu.edu.ua.

До зустрічі на конференції!