Кафедра комп'ютерної математики та інформаційної безпеки

Викладачі

Переглянути викладацький склад кафедри »

Бакалаврат

За кафедрою комп'ютерної математики та інформаційної безпеки закріплено дві освітньо-професійні програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

1. Кібербезпека.

Керівник проектної групи (гарант) освітньо-професійної програми - д.ф-м.н., професор Джалладова І.А.

Робочі програми навчальних дисциплін і методичні матеріали з вивчення навчальних дисциплін першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітнього-професійної програми "Кібербезпека"

2. Системний аналіз.

Керівник проектної групи (гарант) освітньо-професійної програми - д.е.н., професор Галіцин В.К.

Робочі програми навчальних дисциплін і методичні матеріали з вивчення навчальних дисциплін першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітнього-професійної програми "Системний аналіз"

Магістратура

За кафедрою комп'ютерної математики та інформаційної безпеки закріплено освітньо-професійні програми другого (магістерського) рівня вищої освіти:

1. Кібербезпека.

Робочі програми навчальних дисциплін і методичні матеріали з вивчення навчальних дисциплін другого (магістерського) рівня вищої освіти освітнього-професійної програми "Кібербезпека"

2. Системний аналіз (з 2020 року).

Робочі програми навчальних дисциплін і методичні матеріали з вивчення навчальних дисциплін другого (магістерського) рівня вищої освіти освітнього-професійної програми "Системний аналіз"

3. Системний аналіз (з 2018 - до 2020 року).

4. Інші освітньо-професійні програми.

Робочі програми навчальних дисциплін і методичні матеріали з вивчення навчальних дисциплін другого (магістерського) рівня вищої освіти інших освітнього-професійних програм