II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з Інформатики (напрям «Економічні та гуманітарні науки»)24 Квітня 2019р.

18 квітня 2019 року на базі Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики (напрям «Економічні та гуманітарні науки»).

КНЕУ представляв студент 1 курсу факультету міжнародної економіки i менеджменту Тихоновський Данило Юрійович (група МБ-101, «Міжнародний бізнес», науковий керівник Ляпіна Ірина Юріївна).

В Олімпіаді брали участь 40 студентів з різних університетів України. За результатами Олімпіади Данило опинився у верхівці рейтингу, зайняв 10 місце. Зичимо Тихоновському Данилу нових злетів та перемог.

Данило в подальшому навчанні планує вивчати дисципліну Бізнес-інформатика. Як заохочення, від кафедри інформатики та системології, йому вручений сертифікат на отримання бонусних балів з цієї дисципліни.

Наша молодь — наша гордість!