13-14.05 у межах 88 наукової студентської конференції «Інноваційні ідеї та креативні проекти в цифровій екосистемі» на базі кафедри ММС пройшло обговорення результатів наукових проектів за платформою «Кількісні методи інноваційних досліджень».17 Травня 2021р.

Наукова студентська конференція

«ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ ТА КРЕАТИВНІ ПРОЄКТИ В ЦИФРОВІЙ ЕКОСИСТЕМІ»

Платформа «Кількісні методи інноваційних досліджень»

13-14 травня у межах роботи 88 наукової студентської конференції «Інноваційні ідеї та креативні проекти в цифровій екосистемі» на базі кафедри математичного моделювання та статистики пройшло онлайн обговорення результатів студентських наукових проектів за платформою «Кількісні методи інноваційних досліджень».

У роботі платформи прийняли участь студенти Інституту інформаційних технологій в економіці, Факультету міжнародної економіки, Факультету економiки та управлiння, Факультету фінансів.

У межах платформи «Кількісні методи інноваційних досліджень» працювало дві секції: «Математичне моделювання та технології Data Science в цифровій екосистемі», «Технології статистичних досліджень та Big Data в цифровій екосистемі». У роботі першої секції взяли участь 27 учасників; у роботі другої секції– 11 учасників. Усі представлені наукові дослідження проведені на високому рівні та вирізнялися актуальністю і практичною значимістю результатів. За підсумками обговорення було відзначено роботи, які посіли призові місця:

Секція 1. Математичне моделювання та технології Data Science в цифровій екосистемі:

1-е місце– студентка Мудренко Наталія, курс 2, ФФ-201 (науковий керівник – старший викладач Водзянова Н. К.) за доповідь «Аналіз динаміки макроекономічних показників України на основі моделей векторної авторегресії».

1-е місце– студентка Мусієнко Катерина, курс 4, ІЕ-401 (науковий керівник – к.е.н., доцент Катуніна О. С.) за доповідь «Моделювання розвитку та життєздатності підприємств ІТ ринку України».

2-е місце – студенти Алексєєва Віталіна та Чебан Артем, курс 4, ІЕ-401 (науковий керівник – к.е.н., доцент Мірошниченко І. В.) за доповідь «Вплив науки про дані на класичну науку та інновації».

2-е місце – студентка Кисиличин Іванна, курс 4, ІЕ-401 (науковий керівник – к.е.н., доцент Осипова О. І.) за доповідь «Розробка математичної моделі для оцінки ефективності управління клієнтами на підприємстві».

2-е місце – студентка Володько Тетяна, курс 4, ІЕ-401 (науковий керівник – к.ф.-м.н., доцент Юнькова О. О.) за доповідь «Аналіз та прогнозування популярності Інтернет-курсів методами машинного навчання».

3-е місце – студент Феденко Дмитро, курс 5, ІДС-501 (науковий керівник – д.е.н., професор Піскунова О. В.) за доповідь «Використання інтерактивних візуалізацій Power BI за допомогою R для +прийняття ефективних рішень в умовах пандемії СOVID 19».

3-е місце – студент Абдураімов Акім, курс 4, ІЕ-402 (науковий керівник – к.е.н., доцент Ткач О. В.) за доповідь «Моделювання і прогнозування демографічних процесів у Європі».

3-е місце – студент Ткачук Віталій, курс 2, ІЕ-201 (науковий керівник – к.ф.-м.н., доцент Юнькова О. О.) за доповідь «Вплив соціально-економічних чинників на економіки країн, що розвиваються».

3-е місце – студентка Венедиктова Мілена, курс 2, МВ-201 (науковий керівник – к.е.н., доцент Ткач О. В.) за доповідь «Вплив пандемії на обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку України».

Секція 2. Технології статистичних досліджень та Big Data в цифровій екосистемі:

1-е місце– студент Кучменко Євгеній, курс 1, ОЕ-101 (науковий керівник – д.е.н, професор Бараник З. П) за доповідь «Технології і тенденції роботи з Big Data».

1-е місце– студент Болдирєв Феодосій, курс 2, ФЦ-201 (науковий керівник – к.е.н, доцент Поплюйко Я. В.) за доповідь «Статистичний аналіз платіжного балансу України».

2-е місце– студентка Левчук Юлія, курс 1, ОЕ-101 (науковий керівник – д.е.н, професор Бараник З. П) за доповідь «Вig date та їх роль в цифровізації».

2-е місце– студентка Верес Євгенія, курс 1, ОЕ-101 (науковий керівник – д.е.н, професор Бараник З. П) за доповідь «Великі дані (big date) у промисловості».

2-е місце– студентка Ватрушкіна Марія, курс 2, ФК-201 (науковий керівник – к.е.н, доцент Поплюйко Я. В.) за доповідь «Статистичне спостереження як перший етап статистичного дослідження».

3-е місце– студентка Родичева Валерія, курс 1, ОЕ-101(науковий керівник – д.е.н, професор Бараник З. П) за доповідь «Методи і техніки аналізу великих даних Big data».

3-е місце– студент Чермянін Антон, курс 2, ФК-201(науковий керівник – к.е.н, доцент Поплюйко Я. В.) за доповідь «Проблеми та виклики сьогодення у статистичній оцінці параметрів цифрової екосистеми».

3-е місце– студент Ганоль Іван, курс 2, ФК-201(науковий керівник – к.е.н, доцент Поплюйко Я. В.) за доповідь «Роль BIG DATA в сучасній економіці».

3-е місце– студент Небилиця Андрій, курс 2, ФК-203(науковий керівник – к.е.н, доцент Поплюйко Я. В.) за доповідь «Вплив цифровізації на світову економіку».

ГРАМОТИ

Секція 2. Технології статистичних досліджень та Big Data в цифровій екосистемі

Модератор платформи                                                    к.е.н., доцент Кравченко Т. В.