Вітаємо наших студентів із закінченням фінального етапу проекту «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього» в рамках співробітництва із Міністерством економіки України та призовими місцями!09 Червня 2021р.

Щиро вітаємо наших студентів із закінченням фінального етапу проекту «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього» в рамках співробітництва із Міністерством економіки України та призовими місцями!

12 листопада 2020 року студентами спеціалізації «Економічна кібернетика» Крупіним Владиславом Костянтиновичем, Чебаном Артемом Володимировичем, Кузововим Дмитром Сергійовичем та Феденком Дмитром Олександровичем під керівництвом доцента кафедри математичного моделювання та статистики, к.е.н. Мірошниченка Ігоря Вікторовича презентовано аналітичне дослідження «Прогнозування валютного курсу на основі моделі машинного навчання XGBOOST». За результатами фінальної частини проекту на основі оцінок експертів студенти посіли ПЕРШЕ місце.

Також 12 листопада 2020 року студенткою спеціалізації «Економічна кібернетика» Алексєєвою Віталіною Дмитрівною під керівництвом доцента кафедри математичного моделювання та статистики, к.е.н. Скіцька Володимира Івановича презентовано аналітичне дослідження «Промислові політики: цілі, механізми, інструменти та результати. Аспекти цифрової трансформації». За результатами фінальної частини проекту на основі оцінок експертів студентка посіла ДРУГЕ місце.

З результатами проведених студентами досліджень в рамках проекту за темами, сформованими Мінекономіки, можна ознайомитись у збірці студентських робіт «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього» за посиланням https://www.me.gov.ua/Files/GetFile?lang=uk-UA....