Факультет святкує новий рік20 Грудня 2011р.

Ще трохи і Новий рік…Він не стоїть на порозі, а маленькими  кроками прямує у наші серця, наповнюючи їх теплом та радістю. Адже все навкруги нагадує атмосферу свята: новорічні іграшки, гірлянди, подарунки. Вже і на факультеті інформаційних систем і технологій встигли підготуватися до зустрічі цього казкового свята. У холі радує око пишно прибрана ялинка, що стоїть у парі з Дідом Морозом, а ті подарунки, що він встиг покласти під неї, так і хочеться відкрити напередодні свята. Навкруги сріблястий  дощик та мерехтливий серпантин, багато газет та плакатів, що так святково прикрашають не лише стіни факультету, а й зігрівають наші душі. Залишилося лише дочекатися на диво, яке трапиться з кожним, потрібно лише загадати бажання та палко вірити  в нього…..