Відзнака НАН України «ЗА ПІДГОТОВКУ НАУКОВОЇ ЗМІНИ»01 Серпня 2018р.

За багатолітню плідну працю вченого і педагога, вагомий особистий внесок у розвиток фундаментальних досліджень у галузі економічної науки та підготовку висококваліфікованих наукових кадрів Президія Національної академії наук України Постановою від 11 липня 2018 року нагородила завідуючого кафедрою статистики КНЕУ, професора, доктора економічних наук, члена –кореспондента НАН України Манцурова Ігоря Германовича відзнакою НАН України «ЗА ПІДГОТОВКУ НАУКОВОЇ ЗМІНИ».

Вручення нагороди відбулось в урочистій обстановці 18.07.2018 на засіданні Президії НАН України.

Фото з віце-президентом НАН України, академіком С.І. Пирожковим зроблено під час святкування цієї події у присутності керівництва НАНУ та Бюро відділення економіки НАН України.