Нашу студентку запрошено до II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт10 Квітня 2018р.

Студентка Сахар Оксана, V курс, спеціальність "Прикладна статистика" , запрошена для участі у підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 24-25 квітня 2018 року, з роботою "Статистичний аналіз економічної безпеки України". Науковий керівник д.е.н., професор Манцуров І. Г.

Згідно з наказом МОН України № 1364 від 10.10.2017 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» Львівський національний університет імені Івана Франка призначено базовим закладом вищої освіти з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Математика та статистика» (спеціальності «Математика», «Статистика» та «Прикладна математика» (спеціалізація «Механіка»)).