Конференція "Роль статистики в подоланні світової економічної кризи: виклики та перспективи для України"05 Липня 2017р.

Міжнародна науково-практична конференція "Роль статистики в подоланні світової економічної кризи: виклики та перспективи для України" яка відбудеться у конференц-залі ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" (м. Київ, пр-т Перемоги, 54/1),   переноситься на вересень-жовтень 2017 року. Дата проведення буде уточнена та повідомлена пізніше.

Основні тематичні напрями конференції:

1.     Методологія статистичного оцінювання глобальної фінансово-економічної кризи
2.     Статистична оцінка глибини світової економічної кризи
3.     Наслідки світової економічної кризи в Україні та шляхи її подолання

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, словацька, російська.

Телефони для довідок

Кафедра статистики: тел. (044) 537-07-41, у будні дні з 1000до 1600

Ірина Геннадіївна 067-407-23-13

Олена Анатоліївна 099-544-33-92

Оргкомітет розглядатиме тільки матеріали, оформлені відповідно до вимог та подані у зазначений термін.

Термін подання тез доповідей – уточнюється.

Інформаційний лист

Вимоги до оформлення