30 червня 2017р. відбулося урочисте вручення дипломів студентам освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»05 Липня 2017р.

30 червня в Навчально-науковому інституті «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбулися урочистості вручення дипломів випускникам-бакалаврам. Привітати випускників зі святом прийшли представники керівництва, викладачі і батьки.

Урочисте зібрання відкрив звертаючись до випускників із традиційним напутнім словом, директор інституту, к.е.н., доцент  Ващаєв Сергій Сергійович, який від імені колективу навчального закладу привітав вчорашніх студентів із успішним завершенням навчання та отриманням дипломів за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр». Сьогодні свято для випускників Університету, які отримали  гарну освіту, котра дає можливість працювати по всій Україні. Ми пишаємося нашими студентами, їх здобутками і будемо завжди раді бачити вас у стінах рідної Альма-матер», – підкреслив у своєму виступі Сергій Сергійович – «Чекаємо на вас для продовження навчання у магістратурі та аспірантурі».
До привітань долучилися заступник кафедри статистики д.е.н., професор Бараник Зоя Павлівна, заступник директора к.т.н. доцент кафедри ІСЕ Данильченко Тетяна Валеріївна, та інші,
Бажаємо вам, дорогі випускники, упевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети.

Список студентів кафедри статистики які отримали дипломи  освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»:

З відзнакою - Глоба Антон Михайлович, Качан Анастасія Юріївна, Сахар Оксана Вікторівна

Звичайні:

Бабич Анна Василівна