Вітаємо випускників-бакалаврів!04 Липня 2018р.

Вітаємо випускників!
Щиро пишаємося вами, друзі, й горді за ваші досягнення.
4 липня в Навчально-науковому інституті «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбулися урочистості вручення дипломів випускникам-бакалаврам. Привітати випускників зі святом прийшли представники керівництва, викладачі і батьки.

Від усього серця зичимо нашим випускникам творчості, креативності, наснаги й втілення своїх мрій. Бажаємо вам професійних звершень та кар'єрного зростання!

Чекаємо на вас для продовження навчання у магістратурі та аспірантурі!

Нагадуємо про нову магістерську програму та конкурс на фінансування навчання за рахунок юридичної особи за спеціальністю 051 «Економіка» освітньо-професійної програми підготовки здобувачів вищої освіти на другому (магістерському) рівні «Аналітичне забезпечення національної та міжнародної безпеки». Найкмітливіший та найрозумніший претендент отримає можливість не лише безкоштовного навчання, але й змогу проходження стажування у міжнародних організаціях (Світовий банк, Міжнародна організація праці (МОП), Представництво НАТО в Україні та інші).

Унікальну магістерську програму, розроблено на кафедрі статистики, викладачі якої не лише фахово викладають теоретичні дисципліни, але й мають практичний досвід розробки та реалізації безпекових програм як на національному, так і на міжнародному рівнях, де вони працювали в системі спеціалізованих агенцій ООН.

Чекаємо на вас, друзі!