Круглий стіл "Цифрова економіка в розвитку економічної науки та освіти"17 Травня 2018р.

17 травня 2018 на кафедрі статистики у рамках Всеукраїнського фестивалю науки в ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" відбувся

Круглий стіл "Цифрова економіка в розвитку економічної науки та освіти".

Теми  обговорення:

1. Цифрова економіка в системі економічних наук.

2. Концепція формування програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти з "Цифрової економіки".

3. Цифрова економіка очима студентів.

Вітальним словом відкрив засідання круглого столу директор Інституту системних статистичних досліджень, завідувач кафедри статистики, член-кореспондент Національної академії наук України, проф. д.е.н. Манцуров Ігор Германович . Тема доповіді: "Використання технологій Big Data й блокчейну в процесі формування Національних центрів моделювання ситуацій та моніторингу соціально-економічних процесів".

Дякуємо організаторам та всім учасникам за актуальні питання дискусії та освітлення сучасних напрямів цифрової економіки в системі економічних наук.