І Міжнародна наукова конференція19 Червня 2013р.

Кафедра вищої математики факультету інформаційних систем і технологій Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) з метою об’єднання інтелектуального потенціалу науковців в галузі математики, математичної економіки, методики викладання математики, а також залучення до участі у науковій роботі студентів, сумісно з кафедрою моделювання складних систем факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ) в рамках XVIМіжнародної конференції  Моделювання та дослідження стійкості динамічних систем DSMSI – 2013 проводила І Міжнародну наукову конференцію Дослідження динаміки процесів випадкової структури і аналіз моделей популяції, яка проходила29-30 травня 2013 року в КНЕУ.

З доповіддю на конференції виступили: завідувач кафедри проф. Джалладова І.А., доцент кафедри Майсак Т.В. та старший викладач Шуклін Г.В.