Майстер-клас «Зведені таблиці MS Excel: як правильно подати інформацію клієнту»19 Березня 2016р.

У суботу 19.03.16 р. за ініціативи викладачів кафедри інформатики та системології (куратор проекту — к.е.н., доц. Кучерява Т.О.) та випускника ФЕФ КНЕУ, SQL/BI розробника та архітектора звітності Андрія Салати був проведений перший з серії безкоштовних майстер-класів з інноваційних методів обробки, аналізу та подання даних.

Майстер-клас «Зведені таблиці MS Excel: як правильно подати інформацію клієнту» зібрав студентів — представників різних факультетів КНЕУ з високим рівнем підготовки та бажанням розвивати та удосконалювати свої знання та навички з певних напрямів бізнес-інформатики.

Це не перша зустріч Андрія зі студентами. Наприкінці 2015 р. для першокурсників ФЕФ був проведений майстер-клас щодо обробки великих масивів даних засобами SQL.

Попереду ще п’ять майстер-класів для студентів КНЕУ з найбільш затребуваних на сьогодні тем для аналітиків-початківців.