I ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ28 Лютого 2017р.

I   ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

МОЛОДИХ ВЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ

«СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ В УПРАВЛІННІ»

Кафедра інформаційних систем в економіці ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" має приємну нагоду запросити Вас, шановні науковці, молоді вчені, аспіранти та студенти на XVI – а Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів і студентів «Сучасні інформаційні технології та системи в управлінні», що відбудеться 6 - 7  квітня 2017 року.

Мета конференції: обмін інформацієюз науковими і практичними результатами досліджень, обговорення актуальних проблеми сучасних інформаційних та інноваційних технологій і систем, питань розробки програмних комплексів і пакетів для управління і систем прийняття рішень.

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Інформаційні технології і системи у економіці, техніці, логістиці та екології.

2. Інноваційні комп'ютерні технології у науці і освіті.

3. Інформаційно-аналітичні системи і технології прийняття рішень в економіці.

4. Математичні методи, моделі, інформаційні системи та технології в економіці.

5. Нейро-нечіткі і когнітивні технології в інформаційних управляючих системах.

6. Інтелектуалізація в інформаційних управляючих системах і технологіях.

7. Інформаційні системи і технології управління в інноваційній економіці.

Для участі в роботі конференції необхідно до 22 березня 2017 року включно надіслати на електронну адресу konf_kafise@ukr.net. Заявку на участь та вимоги до оформлення тез доповіді надано в інформаційному листі