Про підсумки роботи IV-ого Інститутського Круглого столу25 Червня 2018р.

21 червня 2018 року за ініціативи кафедри інформаційних систем в економіці відбувся IV-й Інститутський Круглий стіл: «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І СИСТЕМИ НА ОСНОВІ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ, ШТУЧНИХ НЕЙРОННИХ МЕРЕЖ, ЕВОЛЮЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ І МЕТОДІВ НЕЛІНІЙНОЇ ДИНАМІКИ В ЕКОНОМІЦІ (проблеми, стан та перспективи)».

Головною ціллю, за словами засновника і постійного модератора зазначеного заходу, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, д.е.н.,  д.т.н. С.К. Рамазанова, є те, що саме круглі столи повинні стати інститутською платформою для обговорень і дискусій із важливих наукових, навчально-методичних і освітніх проблем. На засідання Круглого столу були запрошені усі кафедри Інституту.

Роботу наукового осередку розпочала професор кафедри інформаційних систем в економіці Ситник Н.В. із науковою доповіддю "Сучасні напрями розвитку концепції баз даних та впровадження їх в учбовий процес".

Із підвищеною зацікавленістю слухали виступ магістранта кафедри Мехеда Б.В. під керівництвом професора Іванченка Г.Ф. за темою "Автоматизована система управління напрямком руху траспортної платформи". Автором було підготовлено презентацію та розроблено модель транспортної платформи з автоматизованим управлінням.

У напрямі дисертаційної роботи прозвучала доповідь аспіранта кафедри Гончаренка О.Г. на тему "Методи прогнозування витрат на інноваційну діяльність підприємств".  Науковий керівник: д.е.н.,  д.т.н., професор Рамазанов С.К.

Змістовними та надзвичайно актуальними був виступ Кривохижі Ю.О. Магістром спеціалізації «Інформаційні управляючі системи та технології» піднято тему "Система e-виборів в університеті на основі блокчейну". Науковий керівник: професор Гужва В.М.

У заключному слові свого виступу професор Рамазанов С.К. підвів підсумки засідання, висловив побажання гарного відпочинку та подальших наукових успіхів, результати яких можна буде обговорити у роботі чергового круглого столу, що відбудеться восени 2018 року.