Науково-методична конференція05 Грудня 2013р.

До уваги професорсько-викладацького складу КНЕУ! ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»проводить 31січня та 20 лютого 2014 року

науково-методичну конференцію науково-педагогічних працівників університету

«Творчий потенціал кафедр та факультетів в інноваційному розвитку дослідницького університету»

Виконання університетом своєї місії, яка полягає у здійсненні вагомого внеску у суспільний розвиток через дослідження, генерування нових знань, їх поширення та підготовку конкурентних фахівців і креативних особистостей потребує використання творчого потенціалу кожної кафедри університету як основної ланки інноваційного розвитку.

Програмою інноваційного розвитку університету на 2013-2015 роки, яка ухвалена Вченою радою у жовтні цього року, визначені стратегічні цілі та основні напрямки інноваційної діяльності, що орієнтовані на компетентнісні підходи, у контексті ефективної інтеграції в європейський та світовий науково-освітній простір.

Запорукою успішного виконання цієї програми є її диверсифікація та конкретизація через розроблення програм інноваційного розвитку кафедр, де чільне місце займатиме їх досвід щодо формування у студентів адекватних сучасному ринку професійних та глобальних компетенцій.

Щорічну науково-методичну конференцію заплановано провести у два етапи:

-      перший етап(31 січня 2014 р.) — на рівні факультету, у формі презентацій кафедрами власних програм інноваційного розвитку;

-      другий етап(20 лютого 2014 р.) — на рівні університету, у формі презентацій факультетами найкращих рішень інноваційного розвитку кафедр факультету у науково-освітній діяльності.