Всеукраїнська студентська наукова конференція06 Грудня 2013р.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Кафедра інформаційних систем в економіці Державного вищого навчального закладу “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” 20 - 22 лютого 2014 року проводить ХIV Всеукраїнську студентську наукову конференцію "Проблеми впровадження інформаційних систем і технологій в економіці та бізнесі".

Мета конференції:

Основні тематичні напрямки роботи конференції

• розвиток зв'язків між вищими навчальними закладами у сфері науково-дослідної роботи студентів;
  • обговорення проблем впровадження і використання новітніх інформаційних технологій в економіці України.
  • системи підтримки прийняття рішень,
  • інформаційні системи у виробництві та малому бізнесі,
  • інформаційні системи у фінансових та банківських установах,
  • інформаційні системи в державних установах,
  • телекомунікації у бізнесі та електронна комерція,
  • проблеми розробки і впровадження інформаційних систем,
  •  проблеми інформатизації

Запрошуємо до участі у конференції студентів IІІ-V курсів.

Для формування програми конференції та збірника тез доповідей просимо Вас до        10 грудня 2013 року надіслати на адресу оргкомітету заявку на участь у конференції. Термін подачі тез до 25 грудня 2013 року. Можна надати лише електронний варіант тез на адресу електронної пошти кафедри. За результатами конференції буде опублікований збірник тез доповідей.

Вимоги до оформлення тез доповідей.Текст друкується українською мовою у форматі редактору MS Word (*doc), файл має бути названий прізвищем автора тез. На першій сторінці зверху праворуч друкуються прізвище автора та ініціали  під ними назва навчального закладу. Нижче по середині – назва доповіді прописними літерами. Назва і зміст доповіді повинні відповідати напрямкам роботи конференції. Обсяг тез доповідей – 1 сторінка (таблиці і рисунки не наводити). Формат аркушу – А4 (210´217), шрифт Times New Roman, розмір шрифту – 12, міжрядковий інтервал – 1,0. Розміри полів: ліве - 30мм, верхнє, праве і нижнє – по 20 мм. Відступ на початку абзацу – 1 см. Переноси слів не припускаються.

Тези доповідей з граматичними помилками та такі, що не відповідають вимогам, без електронної версії або надані пізніше встановленого строку, до друку збірника не приймаються.

Заявки, тези доповідей та їх електронну версію направляти за адресою:

03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1,Державний вищий навчальний заклад “Київський національний економічний університетімені Вадима Гетьмана”, кафедра "Інформаційних системи в економіці", електронна адреса: kaf­_ise@i.ua

Конференція проходитиме за адресою: м. Київ. Львівська Площа 14, 7 корпус Державного вищого навчального закладу “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, кабінет 411. Проїзд з ж/д вокзалу: автобус № 7 до кінцевої зупинки “Львівська площа”

Студентам мати при собі паспорт, студентський квиток, для іногородніх – посвідчення про відрядження. Квитки на зворотню дорогу учасники купують самостійно.

Телефон для довідок –  (044) 537-07-39.

Оргкомітет