21 березня 2014 року відбулась XIV Всеукраїнська наукова студентська конференція «ПРОБЛЕМИ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ В ЕКОНОМІЦІ ТА БІЗНЕСІ»24 Березня 2014р.

21 березня 2014 року відповідно до “Програми інноваційного розвитку кафедри інформаційних систем в економіці на 2014-2015 роки” на факультеті інформаційних систем в економіці відбулась XIV Всеукраїнська наукова студентська конференція «ПРОБЛЕМИ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ В ЕКОНОМІЦІ ТА БІЗНЕСІ».

Розпочав роботу конференції, виступивши з вітальним словом, декан факультету інформаційних систем і технологій Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, канд. екон. наук, доцент Ващаєв С.С.

На пленарному засіданні було заслухано доповідь ст. викладача кафедри інформаційних систем в економіці Мелащенка Олександра Борисовича на тему: “Практичні аспекти впровадження корпоративних інформаційних систем”.

Велику зацікавленість студентів викликала доповідь на пленарному засіданні відомого фахівця в області хмарних технологій, провідного менеджера у Центральній Європі компанії Citrix Фабіана Кінлі на тему: “Changing the way how we work in the 21st Century: Cloud and mobility Technologies from Citrix”.

Секційні засідання відбувались у трьох напрямах, де брали участь понад 60 студентів із різних регіонів України.

Кафедра інформаційних систем в економіці поглиблює міжнародне співробітництво з провідними світовими компаніями-виробниками програмного та апаратного забезпечення. Зокрема, встановлено тісний зв’язок кафедри із американською компанією Citrix, яка займається розробкою програмних рішень для віртуалізації та організацією хмарних обчислень.