Новини кафедри

• 19 Грудня 2015

Информация для переселенцев

Информация для переселенцев из Донецкой и Луганской областей, а также АР Крым. Программа Развития ООН, при финансовой поддержке Правительства Японии, объявляет набор 50-ти человек в группы бесплатного обучения по специальности Frontend-developer.  Если тебе интересна работа в IT, есть регистрация ВПО, среднее знание английского, и ты проживаешь в Киеве, - это твой шанс! Регистрируйся на отбор уже сегодня и 20 января приходи на занятия.
  • 22 Листопада 2015

Тренінг “Кіберзагрози та їх вплив на сучасну організацію” від експертів компанії EY.

Шановні студенти, запрошуємо вас на тренінг “Кіберзагрози та їх вплив на сучасну організацію” від експертів компанії EY. Тренінг відбудеться 23 листопада о 14:00 в аудиторії №422 в КНЕУ, за адресою: вул. Львівська площа, 14 У програмі тренінгу : Тенденції в галузі ІТ та інформаційної безпеки Основні загрози інформаційній безпеці Способи захисту від кіберзагроз Розгляд практичного кейсу компанії EY Після тренінгу відбудеться експрес-тест з основ інформаційної безпеки для всіх охочих. За результатами тестування найкращі студенти будуть запрошені на інтерв’ю у відділ консультаційних послуг EY.
  • 05 Травня 2015

Науковий семінар

за темою "Моделювання процесів прийняття управлінських рішень в соціально-економічних системах" Запрошуються викладачі кафедри та всі бажаючі.