• 06 Вересня 2018

Вітаємо Самченко Наталію Константинівну та Корзаченко Ольгу Володимирівну з присвоєнням вченого звання доцента!

Вітаємо Самченко Наталію Константинівну та Корзаченко Ольгу Володимирівну з присвоєнням вченого звання доцента за новими правилами!
  • 23 Лютого 2018

Як опублікувати статтю в Scopus?

Як опублікувати статтю в Scopus?Матеріал розрахований, перш за все, на молодих вчених (аспірантів і кандидатів наук).
  • 12 Лютого 2018

Чекаємо на вас 15 лютого

Шановні студенти!Запрошуємо на відверту розмову з видатною людиною, правознавцем та громадським діячем!Без популізму, політичного бруду і тільки про головне - як налагодити правову систему та захистити громадян?Чекаємо на вас 15 лютого о 18:00 у музеї КПІ!Реєстрація обов'язкова та доступна за посиланням: https://goo.gl/forms/DZwP1KqzpdHGS7gG3
  • 11 Грудня 2017

Конференція трудового колективу

20 грудня 2017 р. о 10.00 (початок  реєстрації  о 9.20 )в Центрі культури та мистецтв  КНЕУ відбудеться   Конференція трудового колективу ДВНЗ «Київський національний економічний університет  імені Вадима Гетьмана». Представники кафедри запрошуються.
  • 12 Жовтня 2017

Запрошуємо на конференцію

Запрошуємо взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій»
  • 01 Червня 2017

84-а наукова студентська конференція «ІННОВАЦІЙНИЙ РЕСУРС СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»19 травня на базі кафедри інформаційного менеджменту відбувся заключний етап роботи платформи "Інформаційний менеджмент" 84-ї наукової студентської конференції "Інноваційний ресурс соціально-економічного розвитку України". Відповідно запропонованої платформи до участі у конференції подано 24 заявки від студентів Навчально-наукового інституту "Інститут інформаційних технологій в економіці". В рамках роботи платформи було представлено 15 доповідей студентів.
  • 19 Грудня 2015

Информация для переселенцев

Информация для переселенцев из Донецкой и Луганской областей, а также АР Крым.Программа Развития ООН, при финансовой поддержке Правительства Японии, объявляет набор 50-ти человек в группы бесплатного обучения по специальности Frontend-developer.  Если тебе интересна работа в IT, есть регистрация ВПО, среднее знание английского, и ты проживаешь в Киеве, - это твой шанс!Регистрируйся на отбор уже сегодня и 20 января приходи на занятия.
  • 22 Листопада 2015

Тренінг “Кіберзагрози та їх вплив на сучасну організацію” від експертів компанії EY.

Шановні студенти, запрошуємо вас на тренінг “Кіберзагрози та їх вплив на сучасну організацію” від експертів компанії EY.Тренінг відбудеться 23 листопада о 14:00 в аудиторії №422 в КНЕУ, за адресою: вул. Львівська площа, 14У програмі тренінгу :Тенденції в галузі ІТ та інформаційної безпекиОсновні загрози інформаційній безпеціСпособи захисту від кіберзагрозРозгляд практичного кейсу компанії EYПісля тренінгу відбудеться експрес-тест з основ інформаційної безпеки для всіх охочих. За результатами тестування найкращі студенти будуть запрошені на інтерв’ю у відділ консультаційних послуг EY.
  • 05 Травня 2015

Науковий семінар

за темою "Моделювання процесів прийняття управлінських рішень в соціально-економічних системах"Запрошуються викладачі кафедри та всі бажаючі.