Інститут інформаційних технологій в економіці

Шатарська Інна Федорівна

Кафедра: Кафедра економіко-математичного моделювання
Посада: заступник завідувача кафедри, старший викладач
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: немає
Стаж роботи: 35 років
Біографія:

Закінчила з відзнакою фізико-математичний факультет Київського національного педагогічного університету. Працювала викладачем вищої та прикладної математики у Військовій академії ППО ім. Василевського,  Київському військовому інституті управління і зв’язку.

З 2000р. працює на кафедрі ЕММ, має великий досвід навчально-методичної та науково-дослідної роботи (приймала участь у розробці та впровадженні робочих навчальних програм та методичних матеріалів з науки «Економіко-математичні методи і моделі», дисциплін «Прогнозування соціально-економічних процесів», «Моделювання в маркетингу», «Ризикологія в маркетингу» для студентів бакалаврського рівня підготовки галузей знань «Економіка» та «Управління та адміністрування» та магістерського рівня підготовки «Моделювання в управлінні персоналом», дистанційного курсу "Економіко-математичні методи і моделі"); приймала участь у роботі ПершоїЗимової Економічної школи КНЕУ у 2015 р.

Керувала науковою роботою 15 студентів факультету маркетингу та управління персоналу, які займали призові місця  як на студентських конференціях КНЕУ, так і на Всеукраїнських конференціях.

У 2016 р. нагороджена відзнакою «За відданість справі» Всеукраїнського об’єднання «Країна».